PIKNIK PROFILAKTYCZNY 2026

Drodzy Mieszkańcy!

Za niespełna miesiąc odbędzie się II Piknik Profilaktyczny

wraz z promocją projektów realizowanych przy wsparciu środków

z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności

!😍

W najbliższym czasie będziemy informować o instytucjach i przedsiębiorstwach, które odpowiadają na zaproszenia i uświetnią wydarzenie swoją obecnością❤️

Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie będziemy informować o zaplanowanych punktach programu🩺

Kiedy?

🗓️11.06.2026r.

⏰10:00-14:00

Gdzie?

📍Mońki, Al. Niepodległości 9,

Plac przed Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej w Mońkach

NIE MOŻE WAS ZABRAKNĄĆ❗️