Podziękowanie

Składamy serdeczne podziękowania Panu Burmistrzowi Zbigniewowi Karwowskiemu oraz Radnym Rady Miejskiej w Mońkach za zakup zmywarko-wyparzarki na potrzeby Oddziału Rehabilitacyjnego💙

Nowoczesne urządzenie znacznie usprawniło pracę personelu oddziału, który posiada 46 łóżek, co przy zawsze pełnym obłożeniu stanowi najliczniejszy oddział w naszej placówce.

Dziękujemy💙