Jest nam niezmiernie miło móc zaprosić Państwa na Piknik Profilaktyczny. W tym roku jest on połączony z promocją projektów realizowanych przy wsparciu środków z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Projektów KPO w Zdrowiu💙

Kolejną ważną sprawą jest to, że wydarzenie uzyskało patronat honorowy:

Starostwo Powiatowe w Mońkach;

– Wojewody Podlaskiego;

– Podlaskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia,

a także patronat medialny TVP3 Białystok.

Jest nam bardzo miło, że nasz Piknik spotkał się z tak ciepłym odzewem💙

W wydarzeniu wezmą udział tej inne instytucje i organizację, które również będą szerzyć wiedzę o profilaktyce.

Zapraszamy💙

#KPO #MZ #D411 #opiekadługoterminowa #StatostwoPowiatoweWMońkach #KorzyściDlaCiebie #NextGenerationEU #FunduszeUE