Szanowni Państwo, Pracownicy i Współpracownicy.

Czas naszej współpracy w Mońkach dobiega końca. Zakładany pierwotnie rok zarządzania przeobraził się we wspólne cztery lata. Był to czas gorący, pełen wyzwań, oczekiwań ale też wytężonej i mozolnej pracy. Pomimo pandemii, inflacji, obligatoryjnych regulacji wynagrodzeń bez zapewnienia źródła finansowania przetrwaliśmy ten okres. Nauczyliśmy się nawzajem innego podejścia do zarządzania Szpitalem, czego efektem jest choćby wdrożony proces restrukturyzacji Szpitala. Zatwierdzone strategie, wyrysowane projekty i podpisane kontrakty wykonawcze to dopiero początek trudnego okresu realizacji. Inwestycja zakłada utrzymanie ciągłości udzielania świadczeń- bez przerwy. To trudne zadanie dla wykonawcy, ale też duże wyzwanie dla załogi. Przeszliście dużo, jesteście bardzo dobrą kadrą, macie duży potencjał, dlatego wiem, że i to zadanie zrealizujecie.

Teraz zaczynam nowy etap w swojej karierze zawodowej. Nie zmieniam branży więc wielce prawdopodobne, że nasze drogi zawodowe jeszcze się przetną. Dziękuję za wsparcie.

Do zobaczenia.

Marek Karp